مهر, 1398 بدون نظر پیش بینی فوتبال, شرطبندی فوتبال

در این پست قصد داریم در خصوص انتخاب سایت مناسب برای شما مطالبی را ارائه دهیم .
بخش اول
مطلب مهم اول انتخاب بین سایت ایرانی و خارجی میباشد که بطور قطع انتخاب سایت خارجی مناسب تر است. سایتهای خارجی دارای اسپانسر میباشند و گردش مالی مناسبی دارند و به اضافه اینکه همه دارای لایسنس معتبر هستند. البته ناگفته نماند مواردی مشاهده شده است که کاربر با برنده شدن مبالغ بالا به دلیل ایرانی بودن با مسدودیت حساب مواجه شده است، نکته اساسی و مهم این مورد است که به محض اینکه برداشت شما از واریز شما بیشتر میشود و به چندین برابر مثلا 20 برابر واریز شما میرسد، اقدام به بررسی بیشتر حساب شما میکنند و خب به هر حال هر موردی از جمله دو کاربره بودن یا استفاده از روشهای فرمولی و اتوماتیک با نرم افزار یا بصورت دستی و موارد دیگر بخصوص مواردی که در قوانین سایتها ذکر شده است باعث میشود حساب شما مسدود شود. یکی از این موارد که برخی سایتها به آن استناد میکنند تحریمها علیه افراد ایرانی است که حتی این مورد در سایتهای روسی هم مشاهده شده که جای تعجب دارد. ابتدا باید قبول کنید این سایتها تا حد امکان به دنبال پرداخت نکردن و مسدود کردن حساب افرادی هستند که به اصطلاح فیل یا قمارباز حرفه ای هستند، و با توجه به این موارد در سایتهای خارجی بسیار با احتیاط عمل کنید و سعی کنید همیشه از همه قوانین این سایتها باخبر باشید . مواردی مثل یکی نبودن آی پی ثبت نام با آی پی های ورود و ایجاد حساب کاربری متعدد حتما برای شما مشکل ساز میشود.
نکته خیلی مهم این موضوع است که این موارد تنها برای کسانی که واریز آنها بسیار کمتر از جوایز آنهاست رخ میدهد پس با استناد به حرف پسر خاله یا پسر عمه یا دوست خود بدون تحقیق اقدام به ثبت نام نکنید چون در قمار و شرطبندی هیچکس حتی نزدیک ترین دوست شما حقیقت حساب خود را به شما نمیگوید و شما واقعا با خبر نیستید که کسی که سایت را به شما معرفی میکند وضعیت حسابش به چه صورت هست شاید مبالغ زیادی باخته و اتفاقا کاربر خوبی برای آن سایت میباشد .
نکته بعدی روشهای پرداخت سایتهای خارجی است. بهترین روشهای پرداخت در این سایتها استفاده از وبمانی و یا پرفکت مانی و یا بیت کوین است . سایتهای اندکی نیز درگاه مستقیم ایران را راه اندازی کرده بودند بطریق یک واسطه در ایران که اکثرا بعد از مدتی با پیگیری فتا درگاه آنها مسدود میشود و مبالغ آنها نیز بلوکه میگردد. بنابراین اگر قصد شرکت در سایتهای خارجی معتبر را دارید پیشنهاد میکنم حتما یکی از روشهای خرید ارز های الکترونیک را فرا بگیرید که با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.
سایتهای معتبر خارجی که در حال حاضر در ایران فعالیت میکنند و از ارزهای الکترونیک ذکر شده پیشتیبانی میکنند عبارتند از:
سایت وان ایکس بت https://1xbet.com/
سایت مارتن بت https://www.marathonbet.co.uk/
سایت لئون بت https://www.leonbets.com/
سایت پلنت بت http://planetofbets.com/
اکثر آدرسها در ایران فیلتر هستند و شما باید با فیلترشکن به این سایتها وصل شوید و پیشنهاد ما استفاده از وی پی اس اختصاصی است که همیشه یک آی پی در این سایتها برای شما ثبت شود و به علت استفاده از آی پی های مختلف حساب شما دچار مشکل نشود.

بخش دوم – سایتهای ایرانی
انتخاب یک سایت ایرانی برای شرطبندی خود یک قمار میباشد، دلایل این موضوع را اینجا مطرح میکنیم :
1- این سایتها اسپانسر مالی ندارند و در مواقع ضرر سایت نمیتوانند جوابگوی جوایز باشند بخصوص اگر سایت تازه تاسیس باشد
2- این سایتها معمولا قوانین و داکیومنت مناسبی ندارند و نداشتن قانون مشخص و شفاف وضعیت کاربر را در برخی موارد مشکل میکند
3- این سایتها لایسنس ندارند و به مرجعی پاسخگو نیستند بخصوص در ایران که عملا این فعالیت غیر قانونی است.
به همه این موارد وجود کدها یا اسکریپتهایی که در سطح اینترنت برای ایجاد سایت پیش بینی بفروش میرسانند را نیز اضافه کنید، که مشکل از آنجا ایجاد میشود که هرکسی با بودجه محدود اقدام به ایجاد سایت و گاها کلاهبرداری مینماید. مثلا بهروز شنیده است سایت شرطبندی درآمد خوبی دارد و کاری که میکند خرید یک سایت آماده و انتخاب یک دامنه است و سپس اقدام به تبلیغ در تلگرام یا اینترنت میکند و برخی کاربران هم نداسته جذب این سایت میشوند، بهروز درست در موقعیتی سایت خود را باز کرده که همه بازیها باصطلاح روال هستند بنابراین سایت عملا در آن مقطع زمانی با ضرر روبرو میشود. بهروز دو راه پیش رو دارد از آنجا که از ابتدا پشتوانه مالی برای ایجاد سایت قمار نداشته ابتدا سعی میکند کاربرانی که رقمهای بالایی درخواست دادند و از واریز خود بیشتر مبلغ گرفته اند را مسدود کند یا سر بدواند تا بصورت مقطعی مشکل را حل کند. در مرحله بعد با ایجاد جوی که این کاربران بر علیه سایت بهروز راه انداخته اند کاربران دیگر هم متوجه این موضوع میشوند و فعالیت خود را متوقف میکنند، حالا بهروز در مرحله دوم تصمیم گیری هست بنابراین سایت را چند روز بدون پرداخت باز نگه میدارد که کاربران واریز کنند و سپس سایت را بسته و مبالغ کرابران را برای خود برمیدارد. این داستانی است که هر سال برای این سایتهای جدید اتفاق میوفتد . بنابراین انتخاب سایت مناسب در سایتهای ایرانی بسیار مشکل و سخت تر است . اما همچنان بعضی سایتهای ایرانی هستند که کاربران از آنها استقبال میکنند ولی دلیل اینکه با وجود سایتهای خارجی خوب کاربران بازهم از سایتهای ایرانی استقبال میکنند چیست ؟
اول اینکه این سایتها بخوبی از زبان فارسی پیشتیبانی میکنند
دوم اینکه اکثرا درگاه مستقیم بانکی ایران دارند که این امر واریز برای کاربر را راحتتر میکند.
سوم اینکه تبلیغات بهتری از سایتهای خارجی دارند چون سایتهای خارجی مجوز فعالیت مثلا در ایران را ندارند و مرجعی هم وجود ندارد به آنها مجوز دهد بنابراین از طریق واسطه ها اقدام میکنند.
ولی چه نوع سایتهای ایرانی داریم ؟ بطور کلی دو نوع سایت ایرانی داریم سایتهایی که کد و اسکریپت سایت متعلق به خودشان هست یا از جایی خریداری کردند و سایتهایی که نمایندگی از یک سایت خارجی گرفتند و در حقیقت به سورس کد سایت دسترسی ندارند و فقط به پنل ادمین دسترسی دارند.
کدام یک از این سایتها بهتر هستند ؟ از نظر تجربی سایتهایی که نمایندگی از سایت خارجی گرفته اند قابل اعتماد نیستند . به هیچ عنوان نباید انتظار همان خدمات سایت مرجع را از این سایتها داشت به چند دلیل اول اینکه سایت خارجی تنها نماینده را میشناسد و چنانچه قوانین تغییری کند یا سایت مربوطه تمایل به ادامه همکاری نداشته باشد احتمال قطع شدن سایت وجود دارد. مورد دوم سودی که این نماینده به سایت اصلی میدهد در بعضی موارد باعث میشود سود مورد انتظار خود شخص برآورده نشود و بازهم شروع به بستن حسابهای کاربرانی که از واریز خود مبلغ بیشتری دریافت کرده اند بکند. سوم اینکه چنانچه مشکلی در سایت ایجاد شود با توجه به اینکه سورس کد سایت در اختیار نماینده نیست باید از سایت مرجع استعلام کند و یا تیکت جهت اصلاح بزند که این امر زمانبر میباشد و باعث کلافه شدن کاربر میگردد .در قسمت سوم در مورد سایتهای ایرانی که سورس کد سایت در اختیار آنهاست میپردازیم

بخش سوم – سایتهای ایرانی
در این پست به بررسی سایتهای ایرانی که سورس کد سایت دراختیار خود آنهاست میپردازیم . به طور کلی شرکت در یک سایت ایرانی برای یک قمارباز یک قمار است، ولی باید توجه داشت با توجه به محدودیتهای سایتهای خارجی که در پست قبلی اشاره کردیم همچنان برخی کاربران کارکردن در این سایتها را راحت تر میدانند. پشتیبانی کامل از زبان فارسی حتی در سیستم پیامرسانی و تیکت ، درگاههای بانکی ایرانی و یا راهنمای کامل فارسی استفاده از ارزهای خارجی این سایتها را با مقبولیت خوبی در بین کسانی که اقدام به شرطبندی میکنند، کرده است. اما از بین این سایتها کدام سایت را باید انتخاب کرد. چند نکته برای انتخاب سایت صحیح در اینجا برای شما قرار میدهیم :
1- سورس کد سایت باید منحصر به فرد باشد، سایتی که از سورس کدهای آماده یا فروشی استفاده میکند در حقیقت به شما اعلام میکند، اطلاع کاملی از بت ندارد و تنها با شنیدن این جمله که سایت شرطبندی سوددهی دارد با هزینه کم اقدام به خرید یک سایت کرده و هزینه ای هم برای تبلیغ انجام داده و منتظر سوددهی است. در صورتی که هیچ اطلاعی از ریسکها ندارد و پلن و برنامه ای هم برای اتفاقات آینده در نظر ندارد و چنانچه در همان ابتدای کار سایت به ضرر بیوفتد مبالغ کاربران را جمع کرده و سایت را میبندد. در پست های قبلی داستان بهروز را بصورت سمبلیک برای شما تعریف کردیم.
2- داکیومنت و مطالب ، راهنماهای سایت و بخصوص بخش قوانین و مقررات سایت باید کامل باشد و برای هر موضوعی حتی موضوعات کوچک قانون در نظر گرفته شده باشد، حتی اگر شما برخی قوانین را مناسب نمیدانید دلیل بر بد بودن سایت نیست و این بسیار بهتر است که سایت شفاف عمل کند تا اینکه قوانین مبهم داشته باشد یا قوانینی نداشته باشد. این نکته بسیار مهمی است که کاربر اولین کاری که انجام میدهد بخش داکیومنت سایت را کامل نگاه کند، سایتی که زحمت ایجاد یک داکیومنت مناسب به خود نداده، قطعا سایت قابل اعتمادی نیست هرچقدر هم گرافیک و کارایی مناسبی در سایت داشته باشد، چون بخش گرافیک و بقیه موارد مربوط به سورس کدی هست که سایت ممکن است آماده خریداری کرده باشد و زحمت اینکار را اشخاص دیگری کشیده باشند و حالا دوستی که این سایت را خریده تنها یک لوگو به سایت اضافه کرده و در بهترین حالت از کسی که سایت را خریداری کرده تقاضا کرده کمی در گرافیک سایت تغییر بدهند که کاملا مشخص هست این سایت مشابه سایتهای دیگه با اندکی تغییر است .
3- سابقه سایت بسیار مهم است . سایتی که امروز ایجاد شده یا زمان زیادی از فعالیت آن نمیگذرد، محلی بسیار خطرناک برای شرطبندی است و کسانی که شرط بندی میکنند باید به این نکته واقف باشند، ریسک فعالیت آنها در این سایت از ریسک بازیهایی که شرکت میکنند بیشتر است. پس یک کاربر عاقل قطعا دو ریسک را با هم انتخاب نمیکند. بنابراین حتما باید از سابقه سایت و پیشینه فعالیت سایت مطلع شوید .
4- تبلیغات مداوم و گسترده دلیل بر خوبی سایت نیست . اگر سایتی تبلیغ منظم ندارد شاید به دلیل این است که کاربر به اندازه ای در سایت دارد که نیاز به تبلیغ نداشته باشد و ریسک تبلیغ کردن و در چشم پلیس و فتا افتادن را نمیکند. بنابراین نباید گول تبلیغ ها را بخوریم و باید با آگاهی سایت را انتخاب کنیم.
5- اگر سایتی تنها درگاه واریز ایران داشت به هیچ عنوان این ریسک را نکنید که در این سایت شرکت کنید . وجود یک درگاه بانکی و عدم وجود سایر روشهای پرداختی نشان میدهد مبالغ به حساب درگاهی واریز میشود که هر لحظه ممکن است فتا حساب این درگاه را مسدود کند و با مسدود شدن حساب تمام مبالغ بلوکه میشود و قطعا شما انتظار ندارید که دست اندرکاران سایت از جیب خود مبلغ شما را پرداخت کنن در بهترین حالت معذرت خواهی میکنند و سایت را میبندند. پس حتما مطمئن بشید سایت این موضوع را درک کرده و تجربه این موضوع را دارد و روشهای متنوع پرداخت در سایت قرار داده است و کاربران را تشویق به استفاده از سایر روشها بجز درگاه مستقیم میکند.
این 5 موردی که عنوان شد میتواند راهنمای مناسبی برای انتخاب یک وبسایت ایرانی خوب باشد، بطور کلی به سایتهای قدیمیتر و خوشنام تر اعتماد کنید، در این بررسی هم توجه کنید این سایتها دست به تخریب هم دیگر هم میزنند و باید خیلی آگاه باشید که اتهامات دروغین را از اتهامات واقعی تشخیص دهید، اگر تجربه داشته باشید متوجه این موضوع میشوید .

مهمترین موضوع تجربه گروهی است که سایت ایرانی را اداره میکنند . چرا که شرطبندی و سود سایت شرطبندی در دراز مدت برای سایت مشخص میشود و گروهی که این موضوع را درک کرده باشند همیشه ذخیره مبالغی برای پرداخت جوایز کاربران دارند تا در روزهای ضرر سایت مشکلی ایجاد نشود، حتی این ذخیره احتیاطی با فرمولهای مدیریت ریسک قابل اندازه گیری است، پس اداره سایت نیاز به یک تیم مجرب و تحصیل کرده دارد حداقل کسانی که از آمار و احتمال اطلاعات کامل داشته باشند و بهروز داستان ما با مدرک دیپلم که هیچ تجربه ای ندارد نمیتواند یک مدیر خوب برای سایت باشد چون نه تجربه این موضوع را دارد نه اطلاعی از فرآیند یک سایت شرطبندی دارد. این موضوع مشخص میکند تمام سایتهای جدیدی که راه اندازی میشوند بخصوص آنهایی که سورس کد را از محلی خریداری میکنند، به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و همانطور که گفتیم شرکت در این سایتها از ریسکی که شما در بت میکنید بیشتر است .
به عنوان مثال این سایت در حال حاضر اکثر سورس کدها و اسکریپتهای شرطبندی ایرانی را بفروش میرساند:
http://fot90.com/
همانطور که مشاهده میکنید با مبلغ 12 میلیون تومان یک پکیج کامل سایت شرطبندی هر کسی میتواند خریداری کند و هرکسی میتواند یک سودجو و کلاه بردار بالقوه شود حتی ناخواسته .
نکته آخر که فراموش شد کازینو در این سایتهاست . کازینو سایتهای ایرانی به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و این سایتها در الگوریتم کازینو دست میبرند . تنها سایتهای ایرانی که پکیج کازینو خود را از یک سایت واسط گرفته اند قابل اعتماد هستند که مشخصا شما به سایت اصلی و سورس متصل میشوید که تحت لایسنس است.
امیدوارم اطلاعات کاملی در اختیار دوستان قرار داده باشیم

یکی از سایتهای مورد اعتماد در این زمینه این سایت میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید

 

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *