دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

منچستر ، انگلیس – پس از 157 دقیقه بی ثمر از پیروزی مرحله سوم جام حذفی منچستریونایتد با گرگ ، پیراهن قرمز به گل تبدیل شد. اگر هر کس دیگری بود ، اولدترافورد ممکن بود نفس جمعی خود را حفظ کند ، اما خوان ماتا بود و یک کلیپ ظریف در مورد جان رودی بعداً ، میزبان در بازی برگشت چهارشنبه چهارشنبه به پیروزی یک بر صفر رسید.

یونایتد جدید اوله گونار سولسکایر خصوصیات خاص خود را دارد – سرعت ، انرژی و جوانی جوان در بین آنها – اما در بعضی مواقع ، آنها فاقد آرامشی هستند که با تجربه به وجود می آیند. در 31 سالگی ، ماتا آن را در سطل سطل دارد و به همین دلیل است که وی هنوز هم بسیار با ارزش است. در کوتاه مدت ، هدف او یک پیروزی دور چهارم را با یا واتفورد یا ترنمر ایجاد کرد. تصویر بزرگتر – و دلیلی که وی در تابستان به توافق نامه جدیدی اعطا شد – این است که وی می تواند به پیشرفت اتهامات جوان سولسکایر کمک کند.

امید این است که مارکوس رشفورد – که با مصدومیت در ناحیه کمر مجبور شد – آنتونی ماریتال ، آندریاس پریرا ، میسون گرین وود و براندون ویلیامز می توانند چیزهای زیادی را از بازیکنی بیاموزند که در 600 بازی ارشد به پایان می رسد و تقریباً همه چیز را به دست آورده است. از جمله جام جهانی

پس از گذراندن بیشتر دوران کار یونایتد در جناح راست در زیر دیوید مویز ، لوئیس ون خال و خوزه مورینیو ، سولسکایر او را از حاشیه به زمین بازگرداند.

او در بازی شنبه به عنوان شماره 10 مقابل نورویچ ، او در رشتفورد و مارتالی موفق شد با نتیجه 4-0 پیروز شود. او در مقابل گرگ انتخاب کرد ، او تنها پس از سه دقیقه دوباره در آن بازی شد و یک پاس از بالای دروازه را برای تعقیب دانیل جیمز بالا گرفت. این تنها سومین بار در این فصل بود که ماتا بازی های برگشت به عقب را آغاز کرد ، اما او بیش از حد کافی انجام داد تا نشان دهد باید روز یکشنبه در آنفیلد در تیم Solskjaer باشد ، جایی که هر دو گل را با نتیجه 2 بر یک در مارس به ثمر رساند. 2015

بدون گل 67 دقیقه ای او در برابر گرگ – دومین فصل او – این دو تیم شاید یکشنبه بازی می کردند.

برای پیش بینی فوتبال و شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

حداقل در 45 دقیقه در اولدترافورد هیجان بیش از یک ساعت و نیم در مولینوکس وجود داشت. جیمز دو بار از توپ های جدا شده از بالای ماتا و سپس فرد عبور کرد. ردی ، به دلیل معمول جام حذفی خود به جای رووی پاتریسیو ، از ماتا و رزمی نجات یافت.

یونایتد همچنین شماره 2 خود ، سرخیو رومرو را به ثمر رساند ، و آرژانتینی پس از 8 دقیقه نیاز به گلزنی داشت که رائول جیمنز پس از ایجاد فضا با یک لمس ظریف که برای ویلیامز و هری مگوایر خیلی هوشمندانه بود ، شوت او را زد.

دو دقیقه بعد ، گرگ ها توپ را در اختیار داشتند اما یونایتد به این بازیکن اجازه داد كه مدافع فاجعه آمیز آنها شایسته این كار نبود. فرد موفق شد پاس را مقابل نمانیا ماتیك به ثمر برساند ، جیمنز در نبرد برای شلیك توپ ، مگوایر را مغلوب كرد و پدرو نتو توپ را مهار كرد. این نوع هدفی بود که Solskjaer نمی خواست دوباره تماشا کند ، اما خوشبختانه برای وی ، Simon VAR سیمون هوپر این کار را انجام داد و متوجه شد توپ از بالای Maguire به بیرون می رود و به سمت دست Jimenez ضربه می زند.

یونایتد بعد از گذشت نیم ساعت از ضربه سر هیدرو دوتیر ، هشدار دیگری به دست آورد ، هرچند که مدافع گرگها در حالی که یک بازوی را در موقعیتی آفساید قرار داده بود ، به ثمر نشست.
سپس ، سرانجام ، دستیابی به موفقیت.

گرگ ها نتوانستند با توپ امیدوارکننده Maguire به سمت چپ خط حمله ی خود را كنار بگذارند ، و به محض اینكه Martial ضایعات را برداشت ، خط دفاع تیم مهمان برای ماتا راهی مسابقه به سمت Ruddy شد. لحظه ای بود که سر سختی فراخوانده شد و ماتا تحویل داد ، توپ را روی دروازه بان تهاجمی بالا برد تا در این بازی برنده شود و چند روز بیشتر فضای تنفس به Solskjaer بدهد.

وقتی ماتا در این فصل زندگینامه خود را منتشر کرد ، او به هر بازیکن یونایتد یک نسخه با یک پیام شخصی از تشویق در داخل فرستاد و در تمام وقت مقابل ولز ، قبل از ترک زمین ، به هریک از هم تیمی های خود تبریک گفت.

Solskjaer پس از آن گفت: “وقتی در این گروه بازیکنانی مانند سرخیو ، دیوید [دی گا] ، نمانجا و خوان را دارید ، پسران با دیدگاه هستند.”

“آنها تجربه خوبی دارند ، اوقات خوبی و اوقات بد را دیده اند و در این فصل به مددجویان جوان کمک می کنند. آنها صدرنشین بوده اند.”

این بخشی از نقش ماتا به عنوان عضو ارشد تیم است. Solskjaer اسپانیایی را در یک “گروه رهبری” گنجانده است که شامل Maguire ، Rashford ، اشلی یانگ و De Gea نیز برای تلاش برای ایجاد فاصله بین اتاق رختکن و دفتر مدیر است.

او بازی درون زمین و همچنین بازی های این خط است که بین خطوط بازی می کند تا خط میانی را با حمله پیوند دهد.

با نزدیک شدن به ششمین سالگرد انتقال وی از چلسی به اولدترافورد ، هواداران یونایتد هنوز او را در خیابان متوقف می کنند تا در مورد آن ضربه بالای سر لیورپول در سال 2015 صحبت کند. یکی دیگر از روز یکشنبه در آنفیلد یک هفته مناسب برای رهبر آرام و آرام سلسکاجر است.

منبع : espn

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *