دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

استون ویلا از تلاش خود در واتفورد رکورد زد تا تنها دومین پیروزی فصل خود در برنلی را به ثبت برساند و از حریفان خود پیروز شد تا در مکانی که در 14 بازی از سال 1959 موفق به پیروزی در آن نشده اند موفق شوند. کمی ، زیرا در نیمه اول به ویژه ویلا پر از ایده های در حال اجرا و حمله بود که جک گریلیش بیشتر رشته ها را از آن خود کرد.

تنها افت نزولی ویلا ، دید وسلی و تام هیتون بود که با مصدومیت زانو روی استرکها حرکت می کردند. هر دو ممکن است مدتی خارج باشند. دین اسمیت گفت: “ما قبل از این که چیزی را بدانیم ، باید اسکن کنیم.” وی گفت: “این دو بازیکن بزرگ برای ما هستند و اگر آنها را از دست دهیم ، کمی برنده می شود. ما در جاده عالی نبودیم اما می دانستیم که باید بهتر از آنچه در واتفورد بودیم باشیم. ما در مورد آن بازی خیلی صحبت کردیم و پاسخی سخت به دست آوردیم. ”

ویلا در نیمه اول از تملک بیشتر برخوردار بود ، از آن استفاده خوبی کرد و حتی بیشتر در جلوی آن می چرخید اما برای آخرین عصبانیت VAR. Grealish مطمئناً آفساید نبود و وقتی از Phil Bardsley فاصله داشت و یك پاس 11 دقیقه ای Ezri Konsa Ngoyo را با یک ضربه سر بدست آورد ، اما – بعد از گلزنی ، توپ رو در روی محوطه ی مركز آماده شروع مجدد قرار داد – مشخص شد Stockley محققان پارک در حال بررسی این موضوع بودند که آیا پاشنه وسلی از هدف جیمز تارکوفسکی به هدف نزدیک تر است یا خیر. آنها تصميم گرفتند كه اين امر باشد ، هرچند اين واقعيت كه مشاغل بيش از دو دقيقه طول كشيد ، سرنخي براي اينكه حاشيه چقدر كوچك باشد ، نشان داد.

هواداران ویلا در انتهای زمین ، احساسات ضد VAR خود را به روشی که اکنون آشنا است ، منتقل کردند ، و همچنین ممکن است احساس کنند. روش استفاده از این فناوری در این کشور ضد هدف و ضد هیجان است ، و شما در روز سال نو صبح زود از خواب برخیزید و M6 را شجاعت می کنید تا با این نوع مزخرفات کنار بیاید. حکم اسمیت “مشاجره” بود.

نه این که ویلا اجازه داد بیعدالتی آنها را آزار دهد. آنها مدام به جلو حرکت می کردند و همچنان با دقت در صحن دفاع دفاعی برنلی حضور داشتند و درست قبل از نیم ساعت با یک گل پر زرق و برق پاداش گرفتند. پیش بینی می شود Grealish دوباره درگیر شد و با وسلی در حاشیه منطقه مصاحبه کرد و قبل از بازگشت او به محاصره خود ، مهاجمی را پیدا کرد که بتواند از نیک پاپ به سمت اتاق بچرخد و به او شلیک کند.

برای پیش بینی فوتبال و شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

جمعیت Turf Moor به دلیل اجازه دادن به فضای زیاد وقت و فضای توپ روی توپ ، شروع به دفاع از حریف میكنه ، هرچند كه این پیام بی احتیاط بود. بر روی سکته نیمه وقت برنلی ایستاد و به تماشای ویلا حرکت کرد و توپ را با هوشمندی از راست به چپ به لبه منطقه منتقل کرد ، تا اینکه پاس داگلاس لوئیز به Grealish فرصت داد تا گزینه های تیراندازی خود را وزن کند. قبل از احضار دقت برای یافتن به جای بالا از سمت چپ ، ابتدا بردسلی ناخوشایند از کاپیتان ویلا ایستاد و در حالی که اولین بار سعی کرد تا یک مربی را به گوشه بالا و راست گوشه سمت راست تبدیل کند. گرالیش در این فصل بارها و بارها نشان داده است که در این شرایط چه کاری می تواند انجام دهد و سریع بستن او یک ضرورت دفاعی است.

شان دیچ برای نیمه دوم روی جی رودریگز فرستاد و او تقریباً بلافاصله یک گل به عقب زد ، شوت خیلی زیاد و با وقت کمی برای واکنش به ضربات رانده شده تارکوفسکی ، هرچند که در انتهای دیگر ویلا ممکن است باعث شود تا صدرنشینی خود را افزایش دهد اما برای پاپ نگه داشت. تلاش داگلاس لوئیز.

برنلی دفاع نیمه ویلا را در نیمه دوم تحت فشار قرار داد ، بدون اینکه واقعاً شبیه به گلزنی باشد تا اینکه وود در پست دور ایستاد تا از کنار اشلی وست وود استفاده کند ، اما یک ضربه پرقدرت مهاجم بلند از موقعیت خوبی که چند دقیقه قبل داشت بیشتر شد. معمولی بعد از ظهر آنها

دیچ گفت: “ما امروز به ویژه در نیمه اول خیلی طولانی بودیم.” “به نظر می رسید که ما منتظریم کسی به ما چیزی بدهد ، و شما نمی توانید در لیگ برتر مانند آن بازی کنید.”

منبع : theguardian

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *