بهمن, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

طبق گفته Sky Sports ، بارسلونا علاقه مند به کریستین اریکسن ، بازی ساز تاتنهام است. این فرد بین المللی دانمارک در ماه جاری به شدت با تعویض به غول های ایتالیایی اینتر پیوند خورده است. طبق گزارش ها ، اریکسن علاقه مند است تا حرکت را به سمت Nerazzurri انجام دهد. با این حال ، دو باشگاه هنوز درباره توافق درباره هافبک مهاجم توافق نکرده اند.

بارسلونا به عنوان رقیب ظاهر شده است
به نظر می رسد بارسلونا به عنوان رقیب در اینتر حضور پیدا کرده است تا اریکسن را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه امضا کند. غول های کاتالان سرمربی جدیدی به شکل Quique Setien دارند. سرمربی رئال بتیس به عنوان کسی شناخته می شود که اهمیت بیشتری برای تیم های خود که به بازی حمله می کنند ، از مجموعه دفاعی برخوردار است. با توجه به این موضوع ، اقدامی برای اریکسن معنا پیدا می کند. Dane در بازی دفاعی بسیار کمی ارائه می دهد.

اما از نظر اعداد ، سوئیچ کمی معنی دارد. بارسلونا در امثال آرتور ، آرتورو ویدال ، سرجی روبرتو ، سرجیو بوسکتس ، ایوان راکیتیچ ، فرنی د دو جونگ و جوان رده بالا ریکی پویگ گزینه های خط میانی زیادی دارد.

اریکسن با بازیکنانی که قبلاً در باشگاه کاتالونیا بازی می کنند ، شیوه ای متفاوت از بازیکنان است. اگر تنظیم نشود که تیم ها تقریباً چند ساله تیم های سه مهاجم و سه هافبک را تغییر دهند ، به نظر می رسد دشوار است که بتوان گفت Eriksen در کجا جای می گیرد.

اینتر می تواند حرکت بهتری برای اریکسن باشد
کریستین اریکسن بازیکن بسیار خوبی است ، اما کاملاً در براکت برتر نیست. عملکرد وی در 12 ماه گذشته نشان داده است که شاید او هرگز به عنوان یک بازیکن درجه یک جهان دیده نشود. شاید در سن 27 سالگی ، او احساس کند حرکتی در جای دیگر به بهبود او کمک خواهد کرد و به نظر می رسد به دلیل انقضای قرارداد وی در تابستان.

برای پیش بینی فوتبال و شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

حرکت به اینتر یا بارسلونا مطمئناً مشخصات وی را بالا می برد. حرکت به بارسلونا ممکن است به معنای یک مبارزه بزرگ برای فوتبال تیم اول باشد ، زیرا بازیکنان فوق الذکر در ترکیب غول کاتالان قرار دارند.

آنتونیو کونته ، سرمربی اینتر از دانش خود در لیگ برتر برای تقویت تیمش از فصل تعویض تابستانی خود به نرازوروری استفاده می کند. او قبلاً روملو لوکاکو ، الکسیس سانچز و ویکتور موسی را از لیگ برتر بیرون آورده است ، ضمن اینکه با حرکت اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی کهنه کار فرانسوی چلسی در ارتباط است.

به نظر می رسد که آیا اریکسن نیز در لیست خواسته های لیگ برتر کنت قرار دارد. سرمربی ایتالیایی می تواند به خوبی هافبک را توسعه دهد ، بنابراین ممکن است حرکت به میلان حرکت بهتری نسبت به بارسلونا در این ماه داشته باشد.

تاتنهام در برابر ساوتهمپتون با یک کار دشوار روبرو است
فعلاً اریکسن همچنان یک بازی تاتنهام است. هافبک و هم تیمی های او ساوتهمپتون بعد از ظهر شنبه در دور چهارم جام حذفی. این تیم از شمال لندن برای پیروزی در شانس 7/5 به پیروزی می رسد.

اریکسن تنها در دو بازی اخیر لیگ برتر تاتنهام جایگزین شده است و نیمکت نشینان حضور در بازی های کیمو را در اختیار دارد. هر بار که او برای اسپورز ظاهر می شود ، این سوال وجود دارد که آیا این آخرین بازی وی برای این باشگاه خواهد بود یا خیر.

بین المللی دانمارک از تابستان پیوسته با جابجایی از باشگاه شمال لندن پیوند خورده است. این که آیا او در ژانویه حرکت خواهد کرد یا نه تنها زمان خواهد گفت. با این حال ، به نظر می رسد او نزدیک تر از همیشه به ترک این باشگاه نزدیک است ، با گذشت تنها شش ماه از قرارداد تاتنهام خود باقی مانده است.

چه کسی در تابستان امسال برای امضای کریستین اریکسن پیروز خواهد شد؟

منبع : soccernews

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *