دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

اوله گونار سولسکایر موضع خود را تغییر داده و گفته است که او آماده است تا در این ماه به عنوان “فیش کوتاه مدت” برای منچستریونایتد امضا کند و اما اصرار دارد که این نمی تواند از موقعیت خودش محافظت کند.

مدیر پیش از این اضافه کردن كسانی را كه فقط در آینده فایده ای داشته باشد ، رد كرد اما روز جمعه گفت: “این همیشه بدترین کاری نیست كه می توانید انجام دهید اگر در این مورد برای گروه خوب باشد ، رفع كوتاه مدت را انجام دهید. و اکنون

“اما شما خودتان را در شرایطی قرار نخواهید داد که در مدت 18 ماه کاری را انجام داده باشید که از آن پشیمان شوید. ما باید محتاطانه عمل کنیم – شخصیت بازیکنان ، کیفیت بازیکنانی که مناسب این تیم هستند. ”

گری نوویل ، کاپیتان سابق یونایتد ، اخیراً اظهار داشت که سلسکایر باید “پول باشگاه را برای محافظت از خودش خرج کند”. این را نروژی قرار داده است.

“نه ، به هیچ وجه؛ من نمی خواهم از خودم محافظت کنم. ” وی گفت: “من می خواهم آنچه را که برای کلوپ مناسب است انجام دهم ، آنچه فکر می کنم و احساس می کنیم مناسب این باشگاه است و هرگز خودم را جلوی این باشگاه قرار نمی دهم. این منچستریونایتد است و من در منچستر وجود ندارد و برای من در این تیم من نیستم. من هرگز نتوانستم این کار را انجام دهم – این من نیستم. من برای Man Utd کار می کنم ، نه برای من. ”

برای پیش بینی فوتبال و شرط بندی فوتبال بازی های جذاب و پر هیجان با ما همراه باشید.

از سولسکیر سؤال شد که آیا وی با اد وودوارد ، معاون رئیس اجرایی ، در مورد اهداف بالقوه کاملاً صریح است.

وی گفت: “البته من هستم.” وی گفت: “البته ما مباحثه باز داریم و البته صریح و صادق است. اما من به شما نمی گویم آنچه به او می گویم. این واقعاً هیچ نگرانی من نیست و نباید باشد. من هرگز نمی گفتم که به این و این بازیکن خارج از باشگاه برای شما احتیاج دارم. ”

اگر کسی در ماه ژانویه امضا نشده بود ، سولسکایر راضی خواهد بود. وی گفت: “من تمام مدت این گفتگوها را با اد انجام می دهم.” “و ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می خواهیم در دوره زمانی یک ماه ، پنج ماهه در دوره طولانی تر نگاه کنیم. او احساسات من را می شناسد و ما احساسات خود را می شناسیم. من از این بازیکنان بسیار خوشحالم. ”

جسی لینگارد به دلیل ابتلا به آنفولانزا از سفر روز شنبه نورویچ خارج نیست. تصور می شود که وی در حال رایزنی با مینو رایولا ، عامل پل پوگبا است که اخیراً سلسکوجر گفت نباید درباره یونایتد اظهارنظر کند. با این حال Solskjær می گوید که مشکلی در رابطه با مشاوره لینگارد با مشاوره رایولا نخواهد داشت.

وی گفت: “جسی در حال کار برای Man Utd است.” وی گفت: “هرکسی که با او صحبت کند و از او نصیحت کند ، کار من نیست و جسی می داند چه انتظاری از او داریم. من با جسی رابطه صمیمانه ای دارم – ما آزادانه صحبت می کنیم ، بنابراین من با عوامل بسیاری از بازیکنان صحبت نمی کنم. ”

به دلیل داشتن مفصل ران ، هال مگوایر در مسابقه ای مناسب است که باید از صافی استفاده کند. یونایتد در اوایل هفته اعتقاد داشت که مگوایر به دلیل شدت مشکل برای مدت طولانی از کار خارج خواهد شد. با این حال Solskjær گفت: “او فرصتی برای فردا پیدا کرده است. [این] چیز جزئی بود؛ امروز تمرین می کند او یک جنگجو است. ”

منبع : theguardian

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *